Dvojdomy U Hájenky

Nový projekt Dvojdomy U Hájenky očekávejte v naší nabídce již brzy!

Tvoří ho 15 pasívních dvojdomů o dispozici 4+kk a ploše 130 m2 s krbem v moderním obývacím pokojem spojeným s kuchyní.  Dispoziční řešení tvoří dvě podlaží a podkrovní prostor, který lze využít jako ložnici nebo klasickou půdu. V severní části domu je situovaný skladový prostor pro kola, lyže a zahradní náčiní. Každá jednotka má vlastní rozlehlou zahradu a parkování a je postavena tak, aby z terasy vynikly výhledy na okolní krajinu. Dispozice domu je přizpůsobena pro pobyt dvou rodin s dětmi. Domy jsou umístěny v horní části obce Lipno nad Vltavou, bezprostředně v blízkosti přírody, a to  u lesa, který sousedí s oborou pro jeleny. 

Exkluzivní projekt pasivních dvojdomů v nádherné přírodě v bezprostřední blízkosti lesa na kraji obce nad Vltavou.  

Tento projekt se pyšní výjimečnou jedinečností. Jedná se o konstrukci difúzně otevřených staveb šetrných k životnímu prostředí. Maximální množství energie pochází z obnovitelného zdroje a je maximálně využívána rekuperace tepla.

Budete relaxovat zároveň budete šetrní k životnímu prostředí i k vlastnímu zdraví. Všechny použité materiály jsou zdravotně nezávadné a recyklovatelné.

Výhody této lokality
  • bezprostředně v blízkosti přírody
  • pasívní dvojdomy o dispozici 4+kk s krbem
  • šetrné k životnímu prostředí i k vašemu zdraví

Rádi Vám pomůžeme s výběrem ubytování.

Neváhejte a kontaktujte nás.
Počasí
9 °C