O společnosti

Společnost Home Living, s.r.o. se zabývá komplexní agendou správy, pronájmu nemovitostí a ubytovacích služeb od roku 2013.

Zakládáme si na vysokém standardu poskytovaných služeb, spolehlivosti a individuálním přístupu. Zakládáme si na vstřícném vztahu k našim klientům a obchodním partnerům. Fair-play je základ. Vidíme šance a máme rádi výzvy. Vše co děláme, děláme proto, že nás to naplňuje a baví. Kreativita, dynamičnost a multifunkčnost jsou naše klíčová slova.

Celoroční pronájem nemovitostí

Jsme Vám k dispozici po celý rok a rádi poradíme s výběrem nejvhodnějšího ubytování. U nás si můžete rezervovat celoroční ubytování v plně vybavených apartmánech, rodinných domech, vilách i residenčních areálech v Lipně nad Vltavou a blízkém okolí. Každá nemovitost si najde svoji klientelu, každý klient si najde svoji nemovitost. Lipno Home Vám nabízí široký výběr ubytování v různých lokalitách Lipna nad Vltavou v různých cenových kategoriích.

Recepční a ubytovací servis

Naše recepce je Vám plně k dispozici a poskytuje služby recepčního a ubytovacího  servisu.  Přivítáme Vás, poskytneme veškeré informace k pobytu, vysvětlíme trasu k  apartmánu, přidáme tipy na výlety, akce a navigační plánek, vydáme klíče a v případě potřeby Vás doprovodíme až na apartmán. Po celou dobu pobytu jsme Vám k dispozici jak na telefonu, tak v recepci pro jakékoliv dotazy, či připomínky.  Budeme rádi, když se zastavíte třeba jen tak na kávu, až půjdete kolem.

Concierge a asistenční služby

Naše hosty se snažíme rozmazlovat. Víme, jak je důležité, abyste se u nás cítili jako doma a rádi se k nám vraceli. Malé odlišnosti dělají velké rozdíly. Služby, jako naplnění ledničky před příjezdem, zajištění kvalitního vína, objednání květin nebo dortu k narozeninám, zajištění dárku pro děti, dodání dřeva do krbu, apod. patří mezi ty oblíbené. Pro hosty na služební cestě zajistíme např. tisk a odeslání písemností, naplánujeme itinerář obchodních schůzek, asistenci při jednáních, překlady a tlumočení. Zajistíme např. i žehlení košil, lékaře, či kadeřníka. Zkrátka, žádný požadavek nás nepřekvapí.

Dlouholeté zkušenosti v oboru

S ohledem na dlouholeté zkušenosti v oblasti mezinárodního obchodu a služeb, cestovního ruchu a diplomatických služeb, zaručujeme kvalitu námi poskytovaných služeb. Jak po stránce služeb, komunikace, tak po stránce organizační a technické jsme profíky ve svém oboru. Známe specifika oboru, prostředí kde podnikáme i jeho regionální odlišnosti. Zúročujeme mnohaleté zkušenosti, ale stále se učíme a zdokonalujeme.

Spolehlivost a profesionalita

Vstřícný přístup k našim hostům, klientům a obchodním partnerům je pro nás základ. Víme, jak důležitá je spolehlivost ve všech ohledech, stabilita a důvěra. Zakládáme na korektním vztahu ke všem partnerům, se kterými spolupracujeme. Do všeho co děláme, vkládáme osobitost a kreativitu.

Chtěli byste s námi spolupracovat?

Neváhejte nás kontaktovat.
Počasí
13.8 °C